MEDYCYNA ESTETYCZNA 


 OKULOPLASTYKA 


 KOSMETOLOGIA 

Sunekos® 200 – opatentowany innowacyjny system regeneracji macierzy pozakomórkowej.

Sunekos® 200 to unikalne, opatentowane, połaczenie kwasu hialuronowego i aminokwasów, które stymulują regenerację macierzy pozakomórkowej skóry (E.C.M.; Extra Cellular Matrix).

Dla optymalnej stymulacji macierzy pozakomórkowej oprócz kwasu hialuronowego niezbędne są aminokwasy.

Innowacja Sunekos® 200 polega na tym, że oprócz kwasu hialuronowego zawiera on mieszaninę aminokwasów (prekursorów kolagenu typu I i elastyny) niezbędnych do ekspresji mRNA podczas stymulacji produkcji białek strukturalnych.

Badania kliniczne przeprowadzone z preparatem Sunekos® 200 wykazało wystąpienie już od 2 miesięcy od rozpoczęcia terapii efektu biowolumetrycznego, poprawę elastyczności i nawilżenia skóry oraz zniwelowanie zmarszczek.

WSKAZANIA

Zabiegi z użyciem Sunekos® 200 mają na celu wygładzenie zmarszczek i modelowanie konturów twarzy.

JAK DZIAŁA PRODUKT

W związku z procesem starzenia się skóry obserwujemy zmniejszenie sie liczby i aktywności fibroblastów a w konsekwencji redukcję głównych elementów strukturalnych macierzy pozakomórkowej. Sunekos® 200 dzięki zawartości innowacyjnych składników (specjalnie dobrana mieszanina aminokwasów i kwasu hialuronowego) stymuluje regenerację macierzy pozakomórkowej (E.C.M.)

KIEDY MOŻNA ZAOBSERWOWAĆ EFEKTY DZIAŁANIA PREPARATU SUNEKOS® 200

Badania wykazały, że już 10 dni po pierwszym zabiegu obserwuje się istotną poprawę nawilżenia skóry oraz 47% poprawę objętości twarzy i 35% redukcję nasilenia zmarszczek mierzonych po 2 miesiącach od pierwszej iniekcji.

PRZEBIEG ZABIEGU

Sunekos® 200 podaje się w formie iniekcji w skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych części ciała, które utraciły kolagen i elastynę.

Po przygotowaniu preparatu (rozpuszczenie aminokwasów w kwasie hialuronowym) i dezynfekcji skóry wykonuje się iniekcje mikrodepozytów. Produkt można też podawać za pomocą kaniuli.

Zabieg jest bezbolesny dlatego w większości przypadków nie jest konieczne znieczulenie.

Opymalne efekty uzyskuje się po wykonaniu 3-4 zabiegów w odstępach 7-10 dniowych.

PRZECIWWSKAZANIA

Ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, stany zapalne skóry, skłonność do powstawania blizn przerostowych.