MEDYCYNA ESTETYCZNA 


 OKULOPLASTYKA 


 KOSMETOLOGIA 

Zmykanie naczyń krwionośnych- radiotermoliza.

Radiotermoliza to doskonała metoda do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych.


Radiotermoliza wykorzystuje technologię prądu stałego oraz zmiennego. Dużym atutem urządzenia jest niska bolesność zabiegów - nie jest wymagane znieczulenie. Radiotermoliza to skuteczna, szybka i precyzyjna metoda. Intensywność zabiegów jest kontrolowana.


Dla pacjentów, obok niskiej bolesności, bardzo ważny jest fakt, że zastosowana technologia nie wymaga wkłuwania igły. Zabieg jest w pełni bezpieczny, a po zakończeniu terapii pacjent nie wymaga okresu rekonwalesencji. Odczucie w trakcie zabiegu można porównać do szybkiego, delikatnego uszczypnięcia.


Technologia ta pozwala wykonać zabiegi w sposób absolutnie nieinwazyjny - bez nakłuwania skóry, elektroda jedynie dotyka powierzchni skóry - podczas zabiegów dochodzi do całkowitej koagulacji naczyń. Zabieg jest bardzo krótki (2-5 sekund i nie wymaga stosowania znieczulenia) W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg - bez konieczności wykonywania serii. Dyskomfort podczas zabiegu jest bardzo mały i dobrze tolerowany przez klientów.


Bardzo wysoka jakość wykonania pozwala na dokładną i precyzyjną pracę, a co za tym idzie dotarcie do struktur docelowych. Specjalistyczne głowice zapobiegają uszkodzeniom naskórka. Sterylna sonda gwarantuje bezinwazyjne i nie pozostawiające żadnych śladów zabiegi.


Wskazania

- nadmierne owłosienie

- teleangiektazje

- włókniaki miękkie, prosaki, kaszaki