MEDYCYNA ESTETYCZNA 


 OKULOPLASTYKA 


 KOSMETOLOGIA 

Dr Przemysław Szulc,
absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, po odbyciu stażu specjalizacyjnego w Klinice Chorób Oczu w Gdańsku uzyskał specjalizację z zakresu Okulistyki, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, European Esthetic Academy.
Doświadczenie i umiejętności zdobywał na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach w kraju i za granicą. Na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta, dlatego wciąż systematycznie podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe, będąc na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i technikami zabiegowym.

Hannna Mikołajczak,
kosmetolog od 2010 roku. Wizażystka, stylistka rzęs oraz paznokci, zajmuje się profesjonalnymi zabiegami z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej oraz estetycznej twarzy i ciała. Wykonuje manicure hybrydowy oraz pedicure. Swoją wszechstronność w pracy zawdzięcza zdobytemu doświadczeniu zawodowemu oraz przebytym szkoleniom i kursom.
Absolwentka Broadway Beauty College na kierunku Permanent Master. Uczestniczka szkoleń podyplomowych dla kosmetologow i kosmetyczek (Centrum Med -estetica, PMU&Cosmetology, Akademia OPI, Akademia Chiodo Pro, La Femme Cosmetics, Skin Med i wiele innych). Świadczy usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu Klienci gabinetu zawsze czują się zadbani, odprężeni i bezpieczni. Praca to jej pasja i największe hobby, w które wkłada całe serce i realizuje się każdego dnia.