MEDYCYNA ESTETYCZNA 


 OKULOPLASTYKA 


 KOSMETOLOGIA 

Laser Shape - rewolucyjne urządzenie do usuwania cellulitu, wyszczuplania ciała i liftingu skóry.

Urządzenie Laser Shape to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system 3 energii:

- lasera

- radiofrekwencji - fal radiowych

- masażu próżniowego

Są one aplikowane w tym samym czasie, co znacząco zwiększa skuteczność zabiegów.


Wspaniałe efekty przy:

1. Ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek. Działanie lasera oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głebokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.

2. Modelowanie sylwetki- cellulit, mało jędrna skóra, rozstępy, wiotkość ( świetne efekty) Działanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości prowadzi do rozgrzania tkanki tłuszczowej na głębokości 5-15 cm pod powierzchnią skóry i wzmaga wydzielanie tlenu, co w konsekwencji przyśpiesza wymianę substancji oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni wzmacnia elastyczność skóry, chroni naskórek, a także rozgrzewa tkankę tłuszczowa pod powierzchnia skory. Specjalnie zaprojektowana pompa ssąca oraz wałek mechaniczny wpływają na krążenie krwi i wzmagają produkcję enzymów przyspieszających metabolizm tłuszczu.

3. Redukcja cellulitu Energia fal radiowych o wysokiej częstotliwości, w połączeniu z działaniem pompy ssącej i wałka mechanicznego, wpływa na krążenie krwi, a także podnosi zawartość tlenu we krwi, co w efekcie prowadzi do znaczącej redukcji cellulitu. Temperatura dociera głęboko do tkanki podskórnej i działa na komórki tkanki łącznej, fibroblasty, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu.

Ogólne działanie

Energia fal radiowych: Moc do 150W pozwala na penetrowanie głębokich warstw skóry i podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni: Wpływa na produkcje kolagenu, poprawia krążenie krwi, w efekcie widocznie odmładza skórę. Posiada również działanie wybielające i odmładzające skórę. Pompa ssąca oraz wałek mechaniczny: Ruch tkanki tłuszczowej, spowodowany działaniem podczerwieni oraz energii fal radiowych, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, a także wpływa na poprawę krążenia krwi, co stymuluje produkcję enzymu przyspieszającego spalanie tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie:

- redukcja celulitu

- kształtowanie ciała

- usuwanie zmarszczek

- lifting twarzy

- odmładzanie skóry

- redukcja worków pod oczami; zabieg jest wykonywany tuż przy rzęsach

- kojenie skóry

- napinanie skóry

- napinanie skóry i zwężanie porów

- lifting i napinanie luźnej skóry

- zwiększanie elastyczności skóry

Zabiegi na ciało wymagają powtórzeń w zależności od problemów 6-15 zabiegów, do dwóch tygodniowo. Efekty widoczne są po około 2-3 zabiegach ( jędrność skóry zdecydowanie wyższa, zwiększa się gęstość skóry, podnoszą się pośladki, skóra wygładzona). Zabiegi są przyjemne w trakcie odczuwa się ciepło. Po zabiegu mogą pojawić się wybroczyny, zasinienia lub "malinki". Są to normalne reakcje skóry i szybko znikają.