MEDYCYNA ESTETYCZNA 


 OKULOPLASTYKA 


 KOSMETOLOGIA 

Hydra Pure

Genialne oczyszczenie z delikatnym złuszczeniem skóry!

Podczas zabiegu ścierana jest warstwa rogowa naskórka i odbywa się to przy pomocy wody lub indywidualnie dobranych przez kosmetologa specjalistycznych płynów.

Personalizowane oczyszczanie pozwala na wykonywanie zabiegu dla każdego typu skóry m.in.: wrażliwych, naczynkowych, przesuszonych, przemęczonych i dojrzałych. Dzięki temu trzy etapowy Hydropeeling zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych zabiegów oczyszczających.

HydraPure to certyfikowane, ultra nowoczesne urządzenie do każdego salonu, kliniki oraz SPA. Inteligentny system pielęgnacji twarzy pozwala wykorzystać wiele technik, wpływających na zdrowy i piękny stan skóry.

Urządzenie posiada opatentowaną procedurę zabiegową dzięki unikalnemu połączeniu głowic takich jak:

- hydropeeling, inaczej zwany hydrabrazją,
- oksybrazja/infuzja tlenowa,
- frakcjonowanie nano igłowe/ mikro igłowe,
- multipolarna fala radiowa
- zimny młotek z niebieskim światłem LED.

Natychmiastowy efekt oczyszczenia i nawilżenia to także wykorzystanie profesjonalnych preparatów opartych na m.in.:

hydrolacie lawendowym - polecany jest do pielęgnacji każdego rodzaju cery. Posiada silne właściwości bakteriostatyczne, gojące, napinające i uspokajające. Pomaga w regeneracji naskórka i łagodzeniu obrzęków oraz zaczerwienień. Dodatkowo doskonale odżywia i odświeża skórę, poprawiając jej ukrwienie i zaróżowienie naskórka,

kwasie mlekowym - zmniejsza grubość warstwy rogowej i reguluje odnowę komórkową. Użyty w tym stężeniu odpowiada za dogłębne nawilżenie skóry, poprawę jej elastyczności i jędrności. Lekkie działanie złuszczające powoduje spłycenie niewielkich zmian potrądzikowych oraz odblokowuje pory,

kwasie hialuronowym - który ma zdolność wiązania wody w skórze. Dlatego jego dodatek korzystnie wpływa na poziom nawilżenia, poprawę elastyczności skóry a co za tym idzie także redukcję zmarszczek. 

O ostatecznym kształcie oczyszczania i przebiegu trzech etapów decyduje kosmetolog w oparciu o potrzeby skóry. Płyny są produkowane w Polsce i posiadają badania dermatologiczne. Mają wysoko skoncentrowane składy, opierające się na składnikach naturalnych.

Najważniejsze efekty: 

- poprawa elastyczności skóry,
- wygładzenie skóry,
- ujednolicenie koloru,
- odblokowanie porów – dodanie skórze blasku.

Zabieg zalecany dla zmniejszenia zmian trądzikowych, wzmocnienia naczynek. Jest uniwersalny i bezinwazyjny. Można stosować go przez cały rok, także dla cer trudnych i problematycznych.

Pracujemy na certyfikowanym, ultra nowoczesnym urządzeniu Hydra Pure.  Zdobywcy pierwszego miejsca w konkursie Beauty Forum Awards 2020 w kategorii kosmetyka aparaturowa twarzy. To bezpieczny, innowacyjny system hi-tech, który został wprowadzony do gabinetu dla uzyskania maksymalnych, najlepszych wyników.