MEDYCYNA ESTETYCZNA 


 OKULOPLASTYKA 


 KOSMETOLOGIA 

Nowa generacja Atelokolagenu (Linerase)

Wraz z wprowadzeniem na rynek III generacji atelokolagenu LINERASE dermatologia estetyczna otworzyła nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek. LINERASE jest innowacyjną terapią dostępną w Polsce od czerwca tego roku. Jest to wyłączna procedura medyczna wykonywana przez lekarza. Terapia regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej minioną sprężystość i naturalny blask.


Jak wygląda zabieg?

Całkowita terapia składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od zaleceń lekarza oraz stanu skóry pacjentki, a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Zalecane są 4 zabiegi w odstępie 2 tygodniowym dla uzyskanie pełnego efektu terapii. Po tym czasie wyraźnie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry. Efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od 12 do 18 miesięcy. Atelokolagen LINERASE zapewnia naturalną regenerację i przywraca skórze jej naturalną strukturę poprzez odtworzenie włókien kolagenowych oraz pobudzenie do produkcji nowego własnego kolagenu.

Nowej generacji atelokolagen LINERASE charakteryzuje się łatwością iniekcji, gdyż jest to płyn, a nie żel. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania preparatu zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Reakcje te zazwyczaj ustępują po kilku godzinach, mogą jednak utrzymać się do 7 dni. Po tym czasie ustępują samoistnie.

Po wykonaniu zabiegu, ważne jest, aby wykonać masaż w miejscu podania preparatu.


Dla kogo terapia?

LINERASE można stosować profilaktycznie już po 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu. LINERASE odbudowuje i regeneruje skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i całego ciała poprzez rekonstrukcję tkanki łącznej skóry a przede wszystkim przywraca naturalne piękno skóry.


LINERASE doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów, leczeniu blizn zanikowych i potrądzikowych.


Wskazania

- wspomaganie biorewitalizacji przede wszystkim skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ale również całego ciała

- regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej

-   poprawa elastyczności i sprężystości skóry

- zmniejszenie oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek

- leczenie blizn zanikowych, rozstępów

Przeciwwskazania

- ciąża, okres karmienia piersią

- choroby autoimmunologiczne

- cukrzyca

- tendencje do powstawania bliznowców

- aktywne zakażenia okolicy zabiegu

- choroba nowotworowa


Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.